Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitcoin pocetak
02-01-2014, 03:31 PM
RE: Bitcoin pocetak
Pozdrav svima. Cuo za bitcoin pre par godina ali nikad se nisam upustao u tako nesto jer sam mislio da ce to biti kratkog veka ali sad vidim da to nije tako Big Grin zanima me koliko bi se isplatilo raditi sa tri grafike 7950, 7970 ili r9 280? da li bi tu bilo neke zarade i kolike ( ako moze neko da mi kaze bio bih mu jako zahvalan ? ? koliko je bitan procesor i ram za kopanje bit coina ? I da li se vise isplati kopati light coine pa prebacivati u bit coine i tako prodavati?
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
02-01-2014, 04:31 PM
Ovako..sa tri graficke R9 280x zarada bi ti bila oko 690 dolara mesecno...procesor nije bitan(preterano) ali je RAM bitan...ako imas npr. u kompu graficke koje ukupno imaju 4GB rama,moras imati bar 5GB rama na maticnoj(pozeljno i vise)...ne moguce je ni sam 30 grafickih da ostvaris neki profit sto se tice bitcoina..znaci kopas neki od scrypt coina(tipa lite,doge,feather..) i prodajes ga za bitcoin,a njega za USD($).
02-03-2014, 06:57 PM
Pozdrav narode,

Da ne otvaram novu temu pitaću ovde. Razmišljam se oko započinjanja mininga, pa vas molim za savet. Kupio bih 3 x ATI 280x Sapphire ili Gigabyte, Napajanje 1000W Chieftec GPM-1000C, Gigabyte Sniper ploču, neki jeftiniji procesor i ostale potrebštine. Počeo bi sa Dogecoin-om, mada sa time ne može čovek biti pametan...

Prvo pitanje je da li je pomenuto napajanje dovoljno?
Koliko rama je potrebno, kartice imaju po 3GB sopstvene memorije.

Hvala unapred Wink
02-03-2014, 07:13 PM
(02-03-2014 06:57 PM)Nennad Wrote:  Pozdrav narode,

Da ne otvaram novu temu pitaću ovde. Razmišljam se oko započinjanja mininga, pa vas molim za savet. Kupio bih 3 x ATI 280x Sapphire ili Gigabyte, Napajanje 1000W Chieftec GPM-1000C, Gigabyte Sniper ploču, neki jeftiniji procesor i ostale potrebštine. Počeo bi sa Dogecoin-om, mada sa time ne može čovek biti pametan...

Prvo pitanje je da li je pomenuto napajanje dovoljno?
Koliko rama je potrebno, kartice imaju po 3GB sopstvene memorije.

Hvala unapred Wink

Ako kartice imaju po 3GB,tebi treba bar 10ak GB RAM-a...Sto se tice napajanja kad vec dajes toliku lovu kupi 1222W i ne brini... ;-)
02-05-2014, 12:51 AM
Hvala za info Djaps27. Imao bih jos jedno pitanje da li si cuo mozda za Bitcoin Miner Ant-miner U1 USB miner 1.6GH/s Overclock to 2.2GH/s AntMiner i da li se isplati sa tim raditi ( cuo sam da to menja jacinu 3 grafike - meni to zvuci malo puno )?
02-05-2014, 01:15 AM
Da,menja snagu tri graficke..ali sa tim se moze kopati samo bitcoin ali nijedan od scrypt coina..a za bitcoin nisu dovoljne ni 33 graficke...nazalost.
09-27-2014, 05:33 AM
Любой, кто сделал обмен раньше? Можете ли вы сказать мне, пожалуйста, как я могу сделать хороший бизнес?

bitcoin exchange rate
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)