Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unovcavanje btc, 5-8% provizija
10-04-2013, 08:24 PM (This post was last modified: 12-13-2013 03:25 PM by zmajns.)
Unovcavanje btc, 5-8% provizija
Oglas vise nije aktuelan
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
10-04-2013, 11:05 PM
RE: Unovcavanje btc, 5-8% provizija
Zdravo i tebi Zmaje,

Može li sada to što si napisao, ali da bude čitljivo i za ljude i sa korišćenjem slova srpskog jezika? Nije ovo ni sms ni građanski oglasnik pa da plaćaš po otkucanoj reči. Kakvu ti to uslugu pružaš? Kako izgleda ta procedura? Šta ja to mogu preko Ripplea da uradim? Nije svako takav bankarski woodoo vrač kao ti pa da popunjava sve nepoznate u tvojoj rečenici.

Budi dobar i objasni to diletantima. Možda ti neko i bude mušterija. Možda.
10-04-2013, 11:17 PM (This post was last modified: 10-04-2013 11:28 PM by zmajns.)
RE: Unovcavanje btc, 5-8% provizija
Generalno za onog kome mora sve to da se objasni, ovaj post ni nije - taj do sada nije imao nikakvog kontakta sa btc - menjačnice i ljudi koji kupuju btc nisu nova stvar. Slova srpskog jezika ne koristim jer jednostavno nemam obicaj da instaliram srpsku tastaturu, ne treba mi. Ali evo ovako...

Dakle radim unovčavanje bitcoina, provizija je 5-8% po kursu sa Bitstamp.net-a. Postoje dve opcije:

1. prodate sami btc na bitstampu kada vam odgovara, i prebacite mi USD kroz opciju "withdraw" i "ripple" - nakon čega vam ja uplatim novac na bankovni račun, dodjete po njega ili neka druga opcija
2. ukoliko iz nekog razloga ne želite da se verifikujete na bitstampu, pošaljete btc, kada vam odgovara kurs kažete "Sad prodaj" i ostatak procedure je isti

Takodje možete doći i lično (Novi Sad), kao i da se nadjemo u Beogradu. Tamo sam dva puta nedeljno.

I zaboravih da kažem, ako neko hoće da kupi btc, može i to, kurs kao na bitstampu, ali u ovom slučaju - bolje usrećite nekog sa domaćih foruma, pa kupite od njih, biće vam ljudi zahvalni da dobiju koji dinar više Smile
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)