Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitcoin saradnja? menjacnica i slicno
01-12-2014, 03:47 AM (This post was last modified: 01-12-2014 03:58 AM by vladrad.)
Bitcoin saradnja? menjacnica i slicno
Ja sam inace u USA/Kalifornija - drzavljanin. Jel ima neko neku ideju da
pravimo neku saradnju tipa nesto serveri kod mene (da se ne shipuju za Srbiju + carina) ili neka bitcoin converzija i slicno. Imam racun u Intesi u Beogradu, moji su u Beogradu a imam i stan tamo cisto zbog sigurnosti ako treba nesto a mogu i garanciju da dam neku a i dolazim za Bg cesto.

Ako treba nekome na primer US bank account, USA Paypal, moja US addressa ili jos bolje ako hocete da kupimo servere po pola na 3 dela ili sta god

Javite se Smile
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
01-12-2014, 03:47 PM
RE: Bitcoin saradnja? menjacnica i slicno
Kad kažeš "server" misliš na majning mašinu je li tako?

Da li si do sada kupovao BTC i šta si koristio za kupovinu (localbitocins, berza... koja?) ?

Kolika ti je cena struje? Imaš li neko iskustvo u majningu?
01-13-2014, 12:50 AM
RE: Bitcoin saradnja? menjacnica i slicno
(01-12-2014 03:47 PM)dunchy Wrote:  Kad kažeš "server" misliš na majning mašinu je li tako?

Da li si do sada kupovao BTC i šta si koristio za kupovinu (localbitocins, berza... koja?) ?

Kolika ti je cena struje? Imaš li neko iskustvo u majningu?

Da mislim na majning masinu. Nemam previse iskustva da budem iskren u samom majningu. Imam solidno iskustvo u sklapanju konfiguracija i overklokovanja. Brat i ja nesto 'vezbamo' sa 2 masine. On je u Bg a ja sam ovde. Mozda bi uleteli u neku ASIC masinu ali mozda ne bi bilo lose kad bi imali jos nekoga ko je vec duze u tome Smile

Ja majnujem probe radi na NVIDIA 580 trenutno a on na gtx 2x285.
Koristim ovaj coinbase
https://coinbase.com/transactions i tu sam kupio 1btc cisto za probu takodje po $810.
a za majning koristim neki CudaMiner za NVIDI-ju koji malo da budem iskren pregreva graficku.

Cena struje sa PGE je za sada

Baseline
Up to baseline
$0.13 per kWh

A ako predjem ne znam koju kolicinu onda
Tier 2
101%-130%
$0.15 per kWh

Inace planiram da postavim solarne ploce u neko dogledno vreme posto ovde sunca ima cele godine a i drzava ima neki program da ti oni finansiraju bezpovratno 50% od solarnih ploca.
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)