Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Web integracija (pocetnicko pitanje)
01-13-2014, 06:30 PM
Web integracija (pocetnicko pitanje)
Radim neki sajt na kojem se vrsi placanje u bitcoinima, otvorio sam nalog na BTCMerchu i sve lepo integrisao.

Uglavnom, ovako nesto dobijem na sajtu:

[Image: dAJJ1ah.jpg]

E sad, posto se nikad nisam bavio ovime, a sad nemam vremena/volje da istrazujem imam par pitanja...

1) Da li vam ovo deluje OK sto se tice front-enda? Da li mozda postoji neka opcija koju je trebalo da ukljucim?
2) Da li moze da mi neko opise kako tece sam proces placanja? Citao sam da postoje neki e-walleti i pretpostavljam da preko njih ide sve. E sad, da li kupac dobije neki automatizovani email od BTCMercha kad obavi kupovinu ili je to nesto sto bih ja morao da uradim sa moje strane?
3) Da li postoji neki bolji sistem?
4) Da li mogu da uradim kupovinu vise proizvoda od jednom ili kupac mora da ponovi proceduru za svaki proizvod? Ili je to mozda reseno od strane tog e-walleta?

Hvala unapred na odgovorima.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
01-15-2014, 07:56 PM
RE: Web integracija (pocetnicko pitanje)
Meni deluje ok Smile

Pa ništa, ima ta adresa na koju klijenti pošalju pare, ništa komplikovano. Svi payment sistemi izgledaju i rade tako.

Ceger! - Pretraga internet prodavnica
Goglasi! - Pretrazivac malih oglasa iz Srbije.
Srpski BitCoin community!

Visit this user's website Find all posts by this user
01-16-2014, 09:32 AM
RE: Web integracija (pocetnicko pitanje)
Koliko sam ja primetio (mada sam jos nov) princip placanja je isti kao i placanje novcem. Ima adresa, posalje se uplata i to je to. Pao PayPal, Skrill i ostali.
Visit this user's website Find all posts by this user
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)