Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sta kupiti ??
02-16-2014, 01:59 PM
Sta kupiti ??
Ovako ovo trenutno imam :
3 gige rama
500gb HDD
graficka: radeon hd4600 series
Sve sam sebi podesio za bitcoine i vidio sam da sa ovom grafickom ne mogu nista (27 Mhash/s)
Volio bi ovo zapoceti,recimo kupiti sebi neku dobru graficku od AMD i poceti sa radom.Koju vi graficku preporucujete ?
I jos jedno pitanje,Kako se bitcoin pretvara? Da li moramo imati tacno zaokruzeno na 1 bitcoin da bi ga pretvorili ? ili mozemo imati i 0.5 bitcoina pa pretvoriti?
I koliko bi ta "dobra" graficka karta mogla mjesecno zaraditi ?
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
02-16-2014, 04:05 PM
RE: Sta kupiti ??
(02-16-2014 01:59 PM)asa123 Wrote:  Ovako ovo trenutno imam :
3 gige rama
500gb HDD
graficka: radeon hd4600 series
Sve sam sebi podesio za bitcoine i vidio sam da sa ovom grafickom ne mogu nista (27 Mhash/s)
Volio bi ovo zapoceti,recimo kupiti sebi neku dobru graficku od AMD i poceti sa radom.Koju vi graficku preporucujete ?
I jos jedno pitanje,Kako se bitcoin pretvara? Da li moramo imati tacno zaokruzeno na 1 bitcoin da bi ga pretvorili ? ili mozemo imati i 0.5 bitcoina pa pretvoriti?
I koliko bi ta "dobra" graficka karta mogla mjesecno zaraditi ?

Najbolji odnos cene i kvaliteta AMD - R9 280x ...pravi 700kh/s pa izracunaj na coinwarz.com koliko je to mesecno..i ne mozes bitcoin nego samo neki od scrypt novcica...i da,mozes da pretvoris i 0.01 u dolare ali mislim da ne mozes da povuces na racun pre 50$..a 0.01 je oko 10$.Poz.
02-16-2014, 09:02 PM
Moze li mi neko reci kolika bi mi bila mjesecna zarada ako bi pustio da komp radi 24/7 sa AMD - R9 280x
I sta vise preporucujete ? Litecoin ili bitcoin?
Ako preporucujete litecoin mozete li mi reci nesto vise o njemu ? Hvala
03-14-2014, 07:08 PM
(02-16-2014 09:02 PM)asa123 Wrote:  Moze li mi neko reci kolika bi mi bila mjesecna zarada ako bi pustio da komp radi 24/7 sa AMD - R9 280x
I sta vise preporucujete ? Litecoin ili bitcoin?
Ako preporucujete litecoin mozete li mi reci nesto vise o njemu ? Hvala

Bitkoin ne služi za to da iz vazduha praviš pare.
Nego da ponudiš robu ili uslugu za Koine i onda Koinima kupiš ono što tebi treba.

Rudarenje koina predstalvja infrastrukturu koje "melje" transakcije i omogućava da sistem razmene bitkoina radi na svetskom nivou, čemu pomaže nadanje da ćeš dobiti nešto za ništa, al zaista prava stvar leži u trgovini koinima za realnu robu i usluge.
03-14-2014, 07:34 PM
A cime se ti bavis? Mislim u ovoj prici, Bitcoin ekonomiji?
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)