Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pad Bitcoin-a
02-25-2014, 02:38 PM
Pad Bitcoin-a
Posle desavanja sa MT.GOX-om koja su se odigrala nocas - http://www.forbes.com/sites/andygreenber...k-rumored/ ...vase misljenje?Kakva je perspektiva bitcoina?Da li se isplati sada ulagati u njega,da li ce se ekonomija brzo oporaviti pa oni koji ga kupe po sadasnjoj ceni dosta zarade,kakve su prognoze,Vase,ili citirajte nekog analiticara?

Unapred hvala.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
02-25-2014, 03:30 PM
RE: Pad Bitcoin-a
nisam ispratio ... kakva je sad cena bitcoin-a ?
mislim nije da me pogadja . imama 0.02 ( da .. nula koma nula 2 ... ) ostalo
je u ltc Smile .... ali ono ...
02-25-2014, 03:56 PM (This post was last modified: 02-25-2014 03:57 PM by Djaps27.)
Vrednost mu je pala sa 970$ prvo na 600-tinak dolara,a sinoc sa gasenjem (Mt.Gox-a) na 484$...nazalost nije i da te nepogadja,jer pad BTC-a povlaci pad svih drugih crypto valuta...recimo meni su juce popodne 6000 dogecoins vredeli 8 dolara,danas vrede 5,45...isto tako i za LTC i SVE druge..to je proizvod toga sto je samo BTC moguce unovciti u "prakticne" pare,u najvise slucajeva...

HEX,sta ti mislis?
02-25-2014, 04:46 PM
Sto vise ode dole, to ce kada krene gore biti brzi... Sto se ono kaze, sada prelazi iz "weak hands" u "strong hands", a ta akumulacija po meni doprinosi manjku ponude...

http://dir.vizio.biz
BitsharesX (BTSX) and NeosCoin (NEOS) rule!
02-25-2014, 04:51 PM
(02-25-2014 04:46 PM)pyc Wrote:  Sto vise ode dole, to ce kada krene gore biti brzi... Sto se ono kaze, sada prelazi iz "weak hands" u "strong hands", a ta akumulacija po meni doprinosi manjku ponude...

Nadam se da je tako...bilo bi odlicno i da ovih dana krene na gore!Kraj je februara,ima vrednost 450$ a predvidjanja za 2014 su da ce biti oko 4000$-5000$... :-)
02-25-2014, 06:11 PM (This post was last modified: 02-25-2014 06:14 PM by Paxy.)
Samo ne znam stacemo mi kojima je BTC ostao zarobljen u MtGox-u. Kontaktirao sam podrsku da vidim da li mozemo sad da izvucemo nakon sto su i javno saopstili da privremeno obustavljaju rad.
Code:
Dear MtGox Customers,

In the event of recent news reports and the potential repercussions on MtGox's operations and the market, a decision was taken to close all transactions for the time being in order to protect the site and our users. We will be closely monitoring the situation and will react accordingly.

Best regards,
MtGox Team

Pad cene nije nista neobicno, niti zabrinjavajuce. Desavalo se ranije, desavace se i u buducnosti. Mnoge kompanije su crypto lovu prepoznali kao nacin trgovine u buducnosti, zato jedan Trader, makar to bio prvi i do skoro najveci MtGox, sigurno nece dugo mrsiti racune.

Onaj document leak pokazuje strategiju MrGox-a da se rebrendira u Gox i nastavi sa radom. Mislim da je ovaj dokument autentican i da ce se tako i desiti, ali je veliko pitanje da li ce ikad povratiti poverenje starih tradera.
02-26-2014, 04:08 PM
pa onda vas savet je ?
da cuti i kopam sitne valute ali da ih ne pretvaram u btc/ltc ?
ili da pretvaram sad sve u btc ?
02-26-2014, 04:44 PM
(02-26-2014 04:08 PM)coincoin Wrote:  pa onda vas savet je ?
da cuti i kopam sitne valute ali da ih ne pretvaram u btc/ltc ?
ili da pretvaram sad sve u btc ?

Svu u BTC ocekuje se da mu cena do kraja godine bude 4000-5000$! :-D
02-26-2014, 08:00 PM
znachi da preskochim LTC nego sve u BTC ?
02-26-2014, 08:06 PM
Jedan je prvi crypto curr, moj izbor je sve u BTC.
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)