Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mining oprema za 7-10BTC godisnje
04-22-2014, 01:18 PM
mining oprema za 7-10BTC godisnje
Pozdrav, ja sam pocetnik u ovome, i kao u svakom poslu, bez kapitala, moram da se zadovoljim necim malim, a dovoljnim da za nekih godinu dana kupim ozbiljniju opremu i pocnem i ozbiljnije da zaradjujem.

posto sada postoje mnogi cipovi za minning od 200-300E polovni i guraju do 200Gh/s, zanimalo me je da li bi to bilo dovoljno, ili neka graficka iz tog cenovnog ranga?

hvala u napred
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
06-06-2014, 07:05 PM (This post was last modified: 06-06-2014 07:06 PM by nikolam.)
RE: mining oprema za 7-10BTC godisnje
(04-22-2014 01:18 PM)miloslj Wrote:  Pozdrav, ja sam pocetnik u ovome, i kao u svakom poslu, bez kapitala, moram da se zadovoljim necim malim, a dovoljnim da za nekih godinu dana kupim ozbiljniju opremu i pocnem i ozbiljnije da zaradjujem.

posto sada postoje mnogi cipovi za minning od 200-300E polovni i guraju do 200Gh/s, zanimalo me je da li bi to bilo dovoljno, ili neka graficka iz tog cenovnog ranga?

hvala u napred

Pravljenje koina nije zaradjivanje.
Zaradjivanje je kada prodas nesto za koine i napravis profit.
To što su ljudi nekada davno pre 3 godine, lakše dolazili do koina, ne znači da će danas da ih ti daju ako im ne ponudiš usluge ili robu zauzvrat.
Ako si bez kapitala, moraš imati usluge ili robu koju si proizveo ili preprodaješ.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)