Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hitno mi treba pomoc hvala
05-20-2014, 06:57 PM
hitno mi treba pomoc hvala
e ovako hitno mi treba pomoc brat hoce da ulozi 2000 evra i da napravi komp za mining sledece ide u komp 4x r9 290 napajanje 2x 1000 wati colermaster maticna bibabyte fx 990 procesor fx 6300 4giga rama i hard od 1 terabajta e sad da li tu ima zarade ili je jer ipak covek hoce da gurne 2 soma evra i hitno mi treba odgovor hvala unapred
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
05-20-2014, 09:19 PM
RE: hitno mi treba pomoc hvala
mining - glupost. neka promeni 2000 evra u btc (ili jos bolje neki altcoin) i neka ceka.

http://dir.vizio.biz
BitsharesX (BTSX) and NeosCoin (NEOS) rule!
05-20-2014, 10:20 PM
Da, bolje je da se i kupi bitcoin ili litecoin i da se čeka, nego da se kupuje cela konfiguracija.

U svakom slučaju i jedno i drugo može da se proda, ali ipak mislim da sad veoma kasno za mining i da se rudarenje više ne isplati.

Huh Kako zaraditi bitcoin? Besplatni bitcoin sajtovi!
Visit this user's website Find all posts by this user
05-21-2014, 08:04 AM
Izgleda da tvoj brat bas ima para vise nego pameti, kad mu padaju takve ideje na pamet.
Pametnije bi bilo da malo procita po forumu i malo googla pre nego sto "planira" nesto.
Visit this user's website Find all posts by this user
05-21-2014, 03:48 PM
ako bas zeli da krene sa kopanjem predlazem da krene sa asicima. ali o5 podrzavam gore pomenuta razmisljanja. u ovom trenutku pametnije je kupiti btc i sacekati malo.
normalno dok ceka moze da odvoji 2-3 btc-a i da se igra sa njima na berzi da oseti malo kako to sve radi....

ali da sada ulazim u pricu definitivno bih kupio btc.

btw. iako prodajem asic-e moje misljenje je da se kupi btc sada.
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)