Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
stuck !
08-15-2014, 12:29 AM
stuck !
Pozdrav svima,

prethodnih par dana razmišljam da naručim 2xAntminer S3....Kako prvi put razmišljam o rudarenju, sve mi je bilo prihvatljivo dok nisam pogledao predviđanja za difficulty.
Na jednom od kalkulatora (coinwarz.com/calculator) sam računao da bi mi se uloženi novac vratio kroz oko 115 dana, ALI nigde nije uračunato povećanje difficulty-a koje će kroz tih 115 dana se bar duplirati...

Isplati li se oupšte ulaziti u priču rudarenja sa nekih 500-700€ max?

Hvala.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
08-15-2014, 07:02 AM
RE: stuck !
Po ko zna koji put.... Kakvo crno rudarenje ASICom ili Scryptom, to je sada samo velike poduhvate i velika ulaganja. Samo kupi Bitcoin i cekaj. Minovanje samo sa CPU ili grafickim, i to nekog altcoina...

http://dir.vizio.biz
BitsharesX (BTSX) and NeosCoin (NEOS) rule!
08-15-2014, 01:45 PM
Jednostavno = NE! i opet NE!
08-15-2014, 05:03 PM
Znači kasnim debelo...
Hvala ljudi za info!
08-15-2014, 06:28 PM
Složiću se sa prethodnim komentarima, bolje ne kupovati minere... jedino ako ne plaćaš struju, pa i onda ti se neće vratiti uloženo za 115 dana.

Ako već hoćeš da "rudariš" proveri na http://www.ghash.io imaš berzu za GHS, pa eventualno mozda da kupiš snagu za rudarenje, ali i tu treba biti oprezan jer je zarada na ime "održavanja" otprilike oko 50% "iskopanog", jedina dobra stvar je što u svakom momentu možeš i da prodaš i da ih kupiš tj. pretvoriš u BTC kad god želiš. Samo treba pratiti berzu jer cene umeju da značajno variraju, na primer ja sam kupio po jednoj ceni GHS a sada je za 25% manja, tako da sam u gubitku bez obzira koliko je iskopano.... pozdrav.
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)